Uwaga Ostrzeżenie: Istnieje możliwość zapisu pliku konfiguracyjnego w lokalizacji: /home/apakozee/public_html/foto/includes/configure.php. Istnieje ryzyko zagrożenia pracy systemu - zmień uprawnienia dla tego pliku.

Serwis wykorzystuje pliki cookie. Kliknij, aby zapoznać się z Polityką Plików Cookie.

Renowacja fotografii, retusz zdjęć, fotomontaże
Retusz zdjęć

Możemy dla Państwa dokonać poprawy zdjęcia, np. skorygować jego kolory, pozbyć się efektu "czerwonych oczu" lub innych skaz, czy też wykadrować fragment fotografii. Możemy nawet niezauważalnie usunąć osobę, której nie chcemy mieć na zdjęciu. Z nami nie ma zdjęć straconych. Poniższe zdjęcia są tylko przykładem tego co możemy zrobić i w żadnym wypadku nie wyczerpują wszystkich możliwości. Aby osiągnąć najlepszy efekt, przy przysłaniu do nas zdjęć prosimy o sprecyzowanie Państwa oczekiwań.

Po przysłaniu do nas zdjęcia wycenimy pracę i poinformujemy Państwa o cenie do akceptacji. Zależy nam bowiem na zadowolonych klientach kórzy mogą polecić innym nasze usługi.
Ponadto możemy przedstwaić wersję próbną poprawionego zdjęcia (pomniejszona rozdzielczość i naniesione napisy zabezpieczające). Dopiero po Państwa akceptacji wyślemy gotową wersję ostateczną.

Cena zależy od złożoności zmian jakich musimy na zdjęciu dokonać. Im prostsze zmiany, tym cena będzie niższa. Pełny cennik naszych usług znajduje się tutaj.


Galeria Retuszu Zdjęć
Wykorzystanie zawartości stron tylko za pisemną zgodą firmy ZEE.Sesja brzuszkowa Warszawa