Uwaga Ostrzeżenie: Istnieje możliwość zapisu pliku konfiguracyjnego w lokalizacji: /home/apakozee/public_html/foto/includes/configure.php. Istnieje ryzyko zagrożenia pracy systemu - zmień uprawnienia dla tego pliku.

Serwis wykorzystuje pliki cookie. Kliknij, aby zapoznać się z Polityką Plików Cookie.

Renowacja fotografii, retusz zdjęć, fotomontaże
Regulamin

Zasady korzystania z serwisu

Oferowane w serwisach foto.zee.pl, fotografia.zee.pl i sesjefoto.zee.pl usługi są wykonywane na indywidualne zamówienia.

Złożenie zlecenia jest równoznaczne z zaakceptowaniem warunków regulaminu. Wszelkie zmiany poniższych warunków wymagają pisemnego uzgodnienia pomiędzy stronami, przed złożeniem zlecenia. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień naruszających prawo, dobre obyczaje lub zasady współżycia społecznego.

Dla prac na zdjęciach i kopiach dostarczonych jako element do realizacji zlecenia, składając zamówienie Klient oświadcza, że posiada prawa autorskie do przesyłanych materiałów zdjęciowych.

W przestrzeganiu prawa autorskiego, dla dostarczonych prac, zdani jesteśmy wyłącznie na oświadczenia Klientów. Jeżeli wykonane przez Wykonawcę zlecenie naruszy prawo autorskie osób trzecich, całą odpowiedzialność za to ponosi sam Klient. W takim przypadku Klient zwalnia Wykonawcę od wszelkich roszczeń osób trzecich oraz do zwrotu kosztów poniesionych przez Wykonawcę w związku z dochodzeniem prawnym.

Niniejszy regulamin oraz cennik dotyczy prac wykonywanych na użytek prywatny. W przypadku prac do zastosowań komercyjnych prosimy o indywidualny kontakt.

Ceny usług oferowanych w naszym serwisie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Materiały wykorzystane w serwisach foto.zee.pl, fotografia.zee.pl oraz sesjefoto.zee.pl należą do firmy ZEE. Wykorzystanie materiałów firmy ZEE tylko za naszą pisemną zgodą. Wszelkie zdjęcia wykorzystane w w serwisach foto.zee.pl, fotografia.zee.pl oraz sesjefoto.zee.pl są chronione prawem autorskim i należą do firmy ZEE lub do jej klientów. Zdjęcia klientów są wykorzystywane na podstawie ich odrębnych pisemnych zgód.
Jak składać zamówienia w foto.zee.pl?

Zamówienia można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub osobiście w naszej siedzibie PO UPRZEDNIM TELEFONICZNYM USTALENIU TERMINU.


PROCEDURA REALIZACJI ZLECEŃ OBRÓBKI FOTOGRAFII:

 1. Prosimy przesłać do nas zdjęcia za pomocą e-maila lub Poczty Polskiej wraz z dokładym opisem jakiej obróbki Państwo oczekują.

 2. Po przeanalizowaniu zamówienia i zdjęć przedstawimy Państwu ofertę cenową i maksymalny czas realizacji zamówienia.

 3. Po potwierdzeniu przez Państwa naszej oferty, prosimy o wpłatę zaliczki

 4. Po zaksięgowaniu wpłaty, przystępujemy do pracy.

 5. Po zakończeniu prac zarezentujemy Państwu próbne wersje zdjęć do zatwierdzenia. Zdjęcia będą miały niską rozdzielczość oraz będą zabezpieczone napisami. --> Gwarancja satysfakcji <--

 6. Po zatwierdzeniu przez Państwa efektów naszej pracy prosimy o wpłatę należności (pomniejszonej o zaliczkę).

 7. Po zaksięgowaniu należności udostępniamy Państwu gotowe zdjęcia w pełnej rozdzielczości, bez zabezpieczeń oraz oryginały Państwa zdjęć.

PROCEDURA REALIZACJI ZLECEŃ DLA FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ:

 1. 1.Prosimy o kontakt celem ustalenia zakresu i kosztu prac

 2. 1.Po ustaleniu warunków realizacji zlecenia, przedmioty do sfotografowania powinny zostać dostarczone do naszego biura. Może to być przesyłka kurierska. Towary muszą być odpowiednio zabezpieczone.

 3. Po zakończeniu prac zarezentujemy Państwu próbne wersje zdjęć do zatwierdzenia. Zdjęcia będą miały niską rozdzielczość oraz będą zabezpieczone napisami.    --> Gwarancja satysfakcji <--

 4. 1.Fotografowane przedmioty odsyłamy lub wydajemy po zaksięgowaniu wpłaty pełnej kwoty zlecenia. Wysyłka odbywa się na koszt zamawiającego.

PROCEDURA REALIZACJI ZLECEŃ DLA SESJI FOTOGRAFICZNYCH:

 1. Prosimy o kontakt celem ustalenia zakresu i kosztu prac, a także celem ustalenia terminu

 2. Rezerwacja terminu następuje po zaksięgowaniu ustalonej kwoty zaliczki.

 3. Po sesji, w terminie ustalonym, dokonujemy obróbki zdjęć zgodnie z ustalonym zakresem i ich ilością.

 4. Po zakończeniu prac zarezentujemy Państwu próbne wersje zdjęć do zatwierdzenia. Zdjęcia będą miały niską rozdzielczość oraz będą zabezpieczone napisami.   --> Gwarancja satysfakcji <--

 5. Po zaksięgowaniu należności udostępniamy Państwu gotowe zdjęcia w pełnej rozdzielczości, bez zabezpień.
Realizacja zlecenia

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zlecenie zostało zrealizowane najszybciej i najlepiej, jak to jest możliwe.

Termin realizacji zlecenia potwierdzamy indywidualnie. Przed dokonaniem wpłat na nasze konto, prosimy o potwierdzenie jego warunków.

Za moment zawarcia umowy przyjmujemy potwierdzenie naszych warunków, a w szczególności ceny i czasu realizacji zlecenia.

O realizacji zamówienia będziemy Państwa informować poprzez e-mail.

Zdjęcia do obróbki można przesyłać do nas w postaci elektronicznej drogą mailową (sugerujemy skanowanie minimum 600 dpi), lub w oryginale. Dla cennych zdjęć prosimy o wysyłanie przesyłką wartościową.

Nie odbieramy przesyłek z płatnością za pobraniem.


Ceny

Ceny podane w tabeli cen są cenami szacunkowymi. Ponieważ jednak zlecenia są realizowane na zamówienia indywidualne, zawsze przed rozpoczęciem jego realizacji potwierdzamy jego cenę lub ewentualną zmianę do akceptacji.

Podane przez nas ceny obowiązują do 30 dni od momentu ich potwierdzenia przez nas. Po tym terminie dla nie rozpoczętych zleceń należy ponownie złożyć zapytanie.


Realizacja zlecenia - informacje dodatkowe

Opłaty prosimy realizować przelewem na konto: BRE Bank SA, WBE mBank 13 1140 2004 0000 3102 6614 0047

Zlecenia mogą być przez nas potwierdzone telefonicznie lub pocztą elektroniczną, aby mieć pewność, że zamówienie zostało złożone rzeczywiście przez Państwa.
W przypadkach budzących wątpliwości np. brak możliwości jego potwierdzenia, zastrzegamy sobie możliwość odstąpienia od realizacji zlecenia.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon. Jeżeli istnieje taka potrzeba, możemy wystawić fakturę VAT.

Przy przy przesyłce fizycznej prosimy o dokładne sprawdzenie stanu opakowania. Jeżeli opakowanie jest naruszone lub ma ślady otwierania (np. uszkodzona taśma) prosimy przesyłkę otworzyć i spisać protokół w obecności doręczyciela.

Gwarancja satysfakcji

W trosce o wysoki poziom świadczonych usług oraz pełną satysfakcję klienta oferujemy Państwu unikalną usługę w postaci możliwości wcześniejszego potwierdzenia rezultatu zamówienia. Po zakończeniu prac, zaprezentujemy Panśtwu próbną wersję zdjęcia końcowego. Będzie to wersja z naniesionymi dodatkowymi napisami i o zmniejszonej rozdzielczości. Jeżeli mieliby Państwo jakiekolwiek uwagi, uwzględnimy je wprowadzając niezbędne korekty. Wpłaty pełnej należności za zamówienie dokonają Państwo dopiero po ostatecznej akceptacji wykonanych prac.

Wykorzystanie zawartości stron tylko za pisemną zgodą firmy ZEE.Sesja brzuszkowa Warszawa