Covid-19

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Dla zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa związanego z sesjami fotograficznymi i w trosce o naszych klientów, wprowadziliśmy szereg działań oraz procedur prewencyjnych.

Pełna dezynfekcja oraz ozonowanie studia i akcesoriów po każdej sesji, wraz z dostępnością środków odkażających to najważniejsze z nich.

STUDIO I AKCESORIA:
Po każdej sesji nasze studio poddajemy wyjaławianiu lampami UV-C (technologia stosowana w szpitalach, gabinetach zabiegowych, produkcji żywności) oraz środkami dezynfekującymi.
W studio i toalecie udostępniamy preparaty odkażające do rąk.

MASECZKI:
W czasie sesji studyjnych fotografowie pracują w maseczkach.

TERMINY SESJI I STAN ZDROWIA:
Jeżeli mają Państwo zarezerwowany termin sesji, a jednocześnie wystąpiły podejrzenia odnośnie aktualnego stanu zdrowia, prosimy o kontakt. Będziemy szukać innego, dogodnego terminu, gdy będą już Państwo mieli pewność, że są w pełni zdrowi.
Zmiana terminu umówionej sesji, nie wiąże się u nas z żadnymi dodatkowymi kosztami - jesteśmy wdzięczni za Państwa odpowiedzialność.
Prosimy o nie dążenie do wykonania sesji za wszelką cenę, nawet jeśli objawy infekcji wystąpią w ostatniej chwili. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć dla Państwa dogodny termin, gdy ponownie będą Państwo w pełni zdrowia i sił. Pozwoli to także Państwu na pełne skorzystanie z możliwości jakie daje wykonanie sesji zdjęciowej gdy jest się w pełni sił.
Jednocześnie informujemy, że w trosce o innych klientów oraz nas samych, w przypadku osób z objawami choroby czy przeziębienia sesji nie przeprowadzamy.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.